Rozhliadate sa po zmysluplnej práci, ktorá vám poskytne dostatok financií, slobodu a zároveň vás bude baviť? Túžite sa vzdelávať, rozvíjať, nezostať stáť na jednom mieste? Chcete robiť prácu, čo má zmysel? Prácu, ktorá vám umožní byť v kontakte s ľuďmi, pomáhať im riešiť zložité situácie aj plniť životné sny? Máte svoje zásady a túžite po povolaní, ktoré vás nebude nútiť ich spochybňovať? Práca makléra v sieti RE/MAX všetky tieto kritériá spĺňa.

Tu je 11 dôvodov, prečo sa oplatí byť maklérom RE/MAX:

1. Inšpirácia a mentoring

Nenecháme vás v tom plávať! Všetkým novým maklérom je k dispozícii mentor a sprievodca, ktorý aj vás bude motivovať, inšpirovať a učiť realitnému remeslu. Vždy sa budete mať na koho obrátiť a na krízové ​​situácie nebudete nikdy sami.

2. Zázemie a stabilita

Vážime si prácu svojich kolegov a spolupracovníkov a staráme sa o ne. Naším hlavným cieľom je vytvárať otvorené, priateľské a inšpiratívne prostredie pre maklérov a pomáhať im vykonávať prácu najlepšie, ako je to len možné.

3. Osobný rozvoj a vzdelávanie

Postaráme sa o to, aby ste sa mohli neustále rozvíjať.  RE/MAX pre vás bude pravidelne organizovať najrôznejšie workshopy a semináre, ktoré vám pomôžu sa kontinuálne zlepšovať a osvojovať si najnovšie realitné trendy. S nami budete vždy o krok napred.

4. Etika podnikania

Etika podnikania pre nás nie je len prázdna fráza. Našou motiváciou nie je osobné obohatenie, ale želanie poskytovať našim klientom tie najlepšie možné služby. Záujmy klientov kladieme vždy na prvé miesto a na etickej integrite si zakladáme. Otvorenosť, poctivosť a úprimná snaha sa zlepšovať sú pre nás zásadné priority, na ktorých staviame. Preto si môžete byť istí, že sa u nás budete cítiť dobre.

5. Sloboda a voľný čas

Ako podnikatelia si budete môcť riadiť svoj čas sami. Záleží len na vás, ako si denné povinnosti a schôdzky usporiadate. Pri efektívnu organizáciu si tak nájdete čas na svoju rodinu, koníčky i cestovanie. Na nekonečné vyplňovanie výkazov práce a zbytočné vysedávanie v kanceláriÍ môžete zabudnúť. S nami budete mať absolútnu slobodu a za svoju prácu si budete zodpovední vy sami – môžete si ju preto plánovať tak, ako to bude vyhovovať vám a vašim klientom.

6. Podnikanie pod záštitou silnej značky

V sieti RE/MAX poskytujeme maklérom nadštandardné zázemie a pomôžeme aj vám na ceste k podnikateľskému úspechu. Naše pobočky v regiónoch sa dynamicky rozvíjajú a vo väčšine miest, kde pôsobíme, sme lídrami lokálneho trhu.

7. Práca, čo má zmysel

Ako realitný maklér nebudete len „predajca nehnuteľností“. Budete tiež pomocníkom v zložitých životných situáciách, inokedy sprievodcom na ceste za životným snom. Budete vstupovať do života ľudí, spoznávať, ako žijú, počúvať ich a často sa dozvedať podrobnosti ich osudov. A potom budete hľadať najlepší spôsob, ako im pomôcť.

8. Šanca pre každého

Nezáleží na tom, čo ste vyštudovali a aké máte skúsenosti – záleží nám na tom, či máte zmysel pre zodpovednosť a nadšenie pracovať pre seba. Úspešným maklérom či maklérkou sa môže stať mamička po materskej dovolenke, prepracovaný zamestnanec z nadnárodnej firmy aj čerstvý absolvent školy. Ide len o to nájsť si svoj jedinečný podnikateľský štýl. A od toho sme tu my, aby sme vám s tým pomohli!

9. Zábava a nové zážitky

O práci realitného makléra koluje mnoho mýtov a stereotypov. Neverte im – je to predovšetkým zábava. Rutiny sa u nás nedočkáte. Každý pracovný týždeň je iný a prináša nové stretnutia, skúsenosti i výzvy.

10. Pocit dobre odvedenej práce

Čo môže byť lepšie, ako keď vidíte spokojný úsmev na tvári niekoho, kto práve vyriešil zdanlivo neriešiteľnú životnú situáciu alebo úspešne prekonal ďalší krok na ceste za vysnívanou budúcnosťou? Ako realitný maklér nebudete človek stratený v tabuľkách a formulároch, ale človek v teréne, ktorý výsledky svojej práce uvidia hneď a môže sa radovať spolu s klientmi.

11. Možnosť nadštandardných zárobkov

A na záver – poďme si naliať čistého vína… Práca realitného makléra je tiež príležitosťou k úplne nadštandardným zárobkom, ktoré prevyšujú celoslovenský priemer. 

Zaujímajú vás detaily a chcete vedieť viac o práci realitného makléra v sieti remax? Prečítajte si viac v sekcii kariéra.