realitny-makler-ondrej-supak

Prečo si sa rozhodol pre kariéru ako realitný maklér?

Pre kariéru realitného makléra som sa rozhodol, pretože v tom vidím potenciál a perspektívu do budúcnosti a zároveň dobrú školu do života. Ľudia budú stále musieť bývať a s tým riešiť všetky súvisiace problémy a ja rád pomáham ľuďom v týchto zložitých situáciách.

Prečo si sa rozhodol pre kariéru v realitnej kancelárií RE/MAX? 

Realitnú kanceláriu RE/MAX som si vybral, lebo je to kvalitná a stabilná spoločnosť, ktorá ponúka skvelé know-how a dáva tomuto biznisu hlavu a pätu. Navyše ako jedna z mála realitných spoločností umožňuje vzdelávanie svojich ľudí, v čom vidím veľkú pridanú hodnotu, ktorá sa odzrkadľuje v kvalite poskytovaných služieb.

Čo si robil pred kariérou v RE/MAX? 

Pred kariérou realitného makléra v RE/MAX som robil prevádzkara gastro podniku a spoluorganizátora majstrovstiev sveta v motokrose v rôznych krajinách v rámci Európy.

RE/MAX EXTRA nie je jediná realitná spoločnosť na trhu, ale je to realitná kancelária, ktorá z realitných maklérov tvorí realitných profesionálov a to je základ úspechu. Ponúkame viac príležitostí pre rozvoj, voľného času a peňazí na splnenie snov. Pozrite sa aké benefity ziskavajú realitní makléri RE/MAX EXTRA.

kariera realitny makler

Chcete naštartovať karieru ako realitný maklér?

VYKROČTE ZA SVOJIMI SNAMI…
A SILA ZNAČKY BUDE VAŠIM ŠTÍTOM

ZAČAŤ PODNIKAŤ MÔŽETE V AKOMKOĽVEK VEKU.