realitný maklér - Danka Voleková - Realitný maklér RE/MAX EXTRA - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 1

Prečo si sa rozhodla pre kariéru ako realitný maklér?

Vždy som chcela mať prácu čo ma bude baviť a napĺňať, ktorá mi bude dávať zmysel. Robiť niečo čo bude prínosom aj pre ostatných. Rozhodla som sa pracovať ako realitný maklér, prinášať ľudom pocit domova, spoznávať nových ľudí, budovať vzťahy a vedieť, že sa moji klienti môžu na mňa vždy spoľahnúť. Pretože predaj nehnuteľností je predovšetkým o vytváraní nového domova a to je to na čom naozaj záleží.

Prečo si sa rozhodla pre kariéru v realitnej kancelárií RE/MAX? 

Veľkú úlohu urobili referencie od známeho ktorý už pre realitnú kanceláriu RE/MAX pracuje. Ale hlavným dôvodom je spoľahlivosť, serióznosť, ústretovosť, profesionálny, ale tiež veľmi ľudský prístup spoločnosti RE/MAX.

Čo si robila pred kariérou v RE/MAX? 

Niekoľko rokov som sa venovala výrobe a predaju syrových výrobkov v rodinnej firme. Neskôr som prešla manažérskou pozíciou v gastronómii a nejaký čas som sa venovala marketingu a grafike.

RE/MAX EXTRA nie je jediná realitná spoločnosť na trhu, ale je to realitná kancelária, ktorá z realitných maklérov tvorí realitných profesionálov a to je základ úspechu. Ponúkame viac príležitostí pre rozvoj, voľného času a peňazí na splnenie snov. Pozrite sa aké benefity ziskavajú realitní makléri RE/MAX EXTRA.

kariera realitny makler

Chcete naštartovať karieru ako realitný maklér?

VYKROČTE ZA SVOJIMI SNAMI…
A SILA ZNAČKY BUDE VAŠIM ŠTÍTOM

ZAČAŤ PODNIKAŤ MÔŽETE V AKOMKOĽVEK VEKU.