Prvé dni a mesiace v RE/MAX robíme novým maklérom ľahšie

Noví kolegovia, nové prostredie, nové vedomosti. Neistota? Nie je nutná, štart vám maximálne uľahčíme

1. Cesta k úspechu

K dispozícií budete mať detailný popis aktivít a činností na prvé štyri mesiace. Tomuto manuálu hovoríme „Cesta k úspechu” a nedáme naň dopustiť.

2. Vzdelávanie

Najviac dva týždne po nástupe začnete so sebavzdelávaním. Úvodné zaškolenie trvá desať dní a vy sa behom neho dozviete všetko dôležité.

3. Školenie pre nováčikov

Štvordenné školenie nováčikov Power Start vám dá pevné základy, na ktorých môžete vystavať kariéru makléra. Zoznámite sa so systémom RE/MAX, realitným trhom, realitným právom, ekonomikou i finančnými otázkami.

4. Test znalostí

Po dokončení Power Start vás čaká test znalostí. Zvládnete ho? Pokiaľ áno, je z vás certifikovaný maklér 1. stupňa.

6. Certifikát - Realitný profesionál

Tréning Realitní profesionál zakončíte skúšku znalostí a zručnosti – a ak budete úspešní, obdržíte certifikát Realitní profesionál.

Prvé mesiace u nás vám uľahčí (nielen) RE/MAX Akadémia

Budete sa učiť od tých najlepších – väčšina tréningov a školení totiž vzniká v spolupráci s najlepšími mentormi. A okrem klasických prezenčných kurzov sa môžete oprieť taktiež o:

Intenzívny tréning online

Málo času na štúdium? Okrem klasických školení môžete svoje zručnosti pilovať aj pomocou webseminárov a taktiež e-kurzov, ktoré sú na intranete dostupné nepretržite a online. Nemusíte teda nikam cestovať, všetko môžete pohodlne absolvovať aj na tablete a telefóne.

Pomoc od skúsených kolegov

Ako nový maklér máte okrem vstupného vzdelávania v rámci RE/MAX Akadémie k dispozícii taktiež svojho osobného mentora v kancelárií. Spoločne vás behom 4 mesiacov pripraví na budúcu skvelú kariéru.

Poďme sa pobaviť o vašej budúcnosti

My sme pripravení.

10 + 4 =