Realitný maklér kupujúceho

Agent kupujúceho je realitný maklér kupujúceho na strane dopytu. Jeho úlohou je nájsť kupujúcemu nehnuteľnosť podľa jeho požiadaviek s dôrazom na ušetrenie času a peňazí.

realitny makler kupujuceho - Realitný Maklér Kupujúceho - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 1

Prečo využiť službu realitný maklér kupujúceho

predaj nehnutelnosti 3

Nájdeme Vám nehnuteľnosť

Realitný maklér kupujúceho má odborné znalosti, aby Vám našiel dokonalé bývanie.
predaj nehnutelnosti

Vyjednáme výhodnú cenu

Profesionálny agent kupujúceho Vám dokáže vyrokať lepšiu cenu kupovanej nehnuteľnosti. 
predaj nehnutelnosti 1

Hájime záujmy kupujúceho

Agent kupujúceho bude stáť vždy na Vašej strane a hájiť Vaše záujmy pri kúpe nehnuteľnosti.

Potrebujte zároveň predať nehnuteľnosť?

S našimi realitnými maklérmi za pomoci aukcie nehnuteľnosti v priemere získate o 7,12% viac, než keby ste sa o to pokúšali sami.

predaj nehnutelnosti 10

Čo získate so službou agent kupujúceho

predaj nehnutelnosti 5

Skúseného negociátora

Obrovská výhoda, ktorú získate, keď si najmete agenta kupujúceho je, že vyjednáva vo Vašom mene. Vyjedná Vám lepšie podmienky kúpy nehnuteľnosti a spoľahlivo za Vás vybaví všetky formality tak, aby ste mali istotu, že všetko prebehne bez problémov.
predaj nehnutelnosti 4

Predobhliadky nehnuteľnosti

Obhliadky nehnuteľností po dohodne s klientom Vieme absolvovať aj bez jeho prítomnosti, a tak vieme optimalizovať jeho čas. Zabezpečujeme predskóring nehnuteľnosti a klienta pozývame len na nehnuteľnosti, ktoré spĺňajú jeho požiadavky na kúpu.
predaj nehnutelnosti 9

Maklérové znalosti trhu

Agent kupujúceho má správny druh odborných skúseností a znalostí realitného trhu pri hľadaní nehnuteľnosti. Nájdenie správneho domova  je časovo náročný proces a je ľahké zistiť, že trávite hodiny prezeraním nehnuteľností, ktoré nie sú pre vás to pravé.
predaj nehnutelnosti 7

Preverenie nehnuteľnosti

Skôr ako sa rozhodnete investovať vaše  úspory do kúpy novej nehnuteľnosti preveríme pre Vás, či kupovaná nehnuteľnosť netrpí žiadnymi právnymi, či technickými vadami.
predaj nehnutelnosti 8

Ocenenie a Financovanie

Agent kupujúceho Vám pomôže zorientovať sa v rôznych možnostiach financovania a pomôcť Vám rozhodnúť sa, ktorý typ hypotéky je najlepší. Tak isto zabezpečí ocenenie nehnuteľnosti, aby ste si bol istý, že nehnuteľnosť kupujete za najlepšiu cenu.
predaj nehnutelnosti 6

Kvalitný právny servis

Dlhodobo spolupracujeme s niekoľkými právnickými kanceláriami a staráme sa, aby pre Vás transakcia bola maximálne bezpečná a transparentná. Spoľahlivo vás prevedieme celou realitnou transakciou a zabezpečíme kompletný právny servis.

Chcete pomôcť s hľadaním nehnuteľnosti?

Máte konkrétnu predstavu, ale stále nenachádzate vhodnú nehnuteľnosť? Vďaka našej databáze Vám ju pomôžeme nájsť.

Nové pole

Referencie našich spokojných klientov 

Výborná realitná kancelária na profesionálnej úrovni. Maximálne odbremení predávajúceho. Všetko jasne vysvetlí. Milý, ústretový, profesionálny. Určite ak by som niečo predávala alebo kupovala sa znova obrátim na ich služby. Myslím, že lepšie som ani nemohla trafiť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému túto kanceláriu.
Veronika J.

Veľmi pozitívne hodnotím realitnú kanceáriu za prehľad v problematike realít, ochote pomôcť a poradit, pripravenosť na moje otázky ako aj celkovy prehľad na regionálnej úrovni. Benefitom v uponáhľanej dobe je možnosť spoľahnúť sa na zastupovanie pri všetkých úkonoch, s pravidelným reportovanim všetkých náležitosti.
Andrej S.

Nehnuteľnosť na Slovensku sme predávali, keď sme boli dlhodobo zahraničí. Museli sme sa na Remax úplne spoľahnuť. A sme veľmi radi, že sme tak spravili. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom a dôslednosťou, transparentnou komunikáciou a ochotou ísť nad rámec bežne poskytovaných služieb. Neľutujem ani jedného eura z provízie.
Peter B.