Potrebujete prenajať nehnuteľnosť?

Hľadáte pre svoju nehnuteľnosť nájomcu? Alebo potrebujete poradiť s bezpečným a jednoduchým procesom prenájmu?
prenajom nehnutelnosti - Prenájom Nehnuteľnosti - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 1

Prečo prenajať nehnuteľnosť s nami

predaj nehnutelnosti

Zvýšite výnos z prenájmu

Je pre Vás prioritou rýchlosť prenájmu, alebo skôr prenajatie za čo najvyššiu sumu? Pre nás je prioritou oboje. Zoptimalizujeme výšku nájmu tak, aby ste prenajali rýchlo a za najvyššiu možnú cenu. Neustále pre Vás sledujeme vývoj cien na trhu s prenájmami, aby ste vždy dosahovali maximálny výnos.

predaj nehnutelnosti 1

Ušetríte svoj čas a energiu

 Postaráme sa o profesionálnu prezentáciu a inzerciu Vašej nehnuteľnosti, zaistíme všetky formality, zmluvnú dokumentáciu, komunikáciu a organizáciu prehliadok, prepis energií i konečné odovzdanie. Všetko v pokoji a bez starostí.
predaj nehnutelnosti 3

Vyhnete sa chybám

Nájsť skutočne solventného nájomcu je drina, ktorá si často nezadá s poriadnou adrenalínovou jazdou. Kto niekedy prenajímal nehnuteľnosť sám vie, o čom hovoríme. Vďaka našim metódam si môžete byť istí, že nájdeme iba solídnych a preverených záujemcov.

Chcete prenajať nehnuteľnosť bez starostí

Po vyplnení formulára Vás budeme obratom kontaktovať na Váš email.

Nové pole

Referencie našich spokojných klientov

Výborná realitná kancelária na profesionálnej úrovni. Maximálne odbremení predávajúceho. Všetko jasne vysvetlí. Milý, ústretový, profesionálny. Určite ak by som niečo predávala alebo kupovala sa znova obrátim na ich služby. Myslím, že lepšie som ani nemohla trafiť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému túto kanceláriu.
Veronika J.

Veľmi pozitívne hodnotím realitnú kanceáriu za prehľad v problematike realít, ochote pomôcť a poradit, pripravenosť na moje otázky ako aj celkovy prehľad na regionálnej úrovni. Benefitom v uponáhľanej dobe je možnosť spoľahnúť sa na zastupovanie pri všetkých úkonoch, s pravidelným reportovanim všetkých náležitosti.
Andrej S.

Nehnuteľnosť na Slovensku sme predávali, keď sme boli dlhodobo zahraničí. Museli sme sa na Remax úplne spoľahnuť. A sme veľmi radi, že sme tak spravili. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom a dôslednosťou, transparentnou komunikáciou a ochotou ísť nad rámec bežne poskytovaných služieb. Neľutujem ani jedného eura z provízie.
Peter B.