fbpx

Potrebujete odhad ceny nehnuteľnosti?

Predávate nehnuteľnosť a zaujíma Vás jeho orientačná hodnota? Ceny nehnuteľností sa počas posledných rokov na množstve miest v SR zdvojnásobila. Chcete zistiť, o koľko sa zhodnotila práve tá vaša? My vám odhad ceny nehnuteľnosti pred predajom vypracujeme zadarmo.

Ako vypočítame cenu nehnuteľnosti?

Pri výpočte trhovej ceny nehnuteľnosti vychádzame z viacerých zdrojov. Len komplexný pohľad zaistí skutočne relevantný a reálny odhad ceny nehnuteľnosti, ktorý bude na trhu konkurencieschopný.

predaj nehnutelnosti 7

Ponukové ceny nehnuteľnosti

Naše skúsenosti vám prinesú vyšší zisk pri predaji nehnuteľnosti. Vaš byt, dom či pozemok predáme za viac, než keby ste sa do toho pustili sami. V aukciách sa nám darí zvýšiť cenu v priemere o 7%, pretože nepredáme prvému, kto príde.
predaj nehnutelnosti 8

Ceny predaných nehnuteľností

S predajom nehnuteľností je spojené množstvo administratívy a obiehania úradov. Áno, zvládnete to sami, ale naozaj chcete svoj voľný čas venovať príprave nehnuteľnosti na predaj, obhliadkam, zmluvám a všetkému ďalšiemu?
predaj nehnutelnosti 7

Individuálne posúdenie nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť predávate párkrát za život. My predávame nehnuteľnosti niekoľko krat mesačne. Preto vás dokážeme týmto zásadným predajom nehnuteľnosti spoľahlivo previesť. Skrátka preto, že v ňom máme prax.
odhad ceny nehnutelnosti - Odhad Ceny Nehnutelnosti - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 1

Získajte odhad trhovej ceny nehnuteľnosti

Vyplňte nám prosím potrebné údaje a my vám spracujeme odhad ceny vašej nehnuteľnosti pred predajom.

Nové pole

Referencie klientov s predajom nehnuteľnosti

Výborná realitná kancelária na profesionálnej úrovni. Maximálne odbremení predávajúceho. Všetko jasne vysvetlí. Milý, ústretový, profesionálny. Určite ak by som niečo predávala alebo kupovala sa znova obrátim na ich služby. Myslím, že lepšie som ani nemohla trafiť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému túto kanceláriu.
Veronika J.

Veľmi pozitívne hodnotím realitnú kanceáriu za prehľad v problematike realít, ochote pomôcť a poradit, pripravenosť na moje otázky ako aj celkovy prehľad na regionálnej úrovni. Benefitom v uponáhľanej dobe je možnosť spoľahnúť sa na zastupovanie pri všetkých úkonoch, s pravidelným reportovanim všetkých náležitosti.
Andrej S.

Nehnuteľnosť na Slovensku sme predávali, keď sme boli dlhodobo zahraničí. Museli sme sa na Remax úplne spoľahnuť. A sme veľmi radi, že sme tak spravili. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom a dôslednosťou, transparentnou komunikáciou a ochotou ísť nad rámec bežne poskytovaných služieb. Neľutujem ani jedného eura z provízie.
Peter B.