Potrebujete odhad ceny nehnuteľnosti?

Predávate nehnuteľnosť a zaujíma Vás jej orientačná hodnota? Ceny nehnuteľností sa počas posledných rokov na množstve miest v SR zdvojnásobili. Chcete zistiť, o koľko sa zhodnotila práve tá Vaša? My Vám odhad ceny nehnuteľnosti pred predajom vypracujeme zadarmo.

Prečo oceniť nehnuteľnosť?

Pri výpočte trhovej ceny nehnuteľnosti vychádzame z viacerých zdrojov. Len komplexný pohľad zaistí skutočne relevantný a reálny odhad ceny nehnuteľnosti, ktorý bude na trhu konkurencieschopný.

predaj nehnutelnosti 6

Ocenenie nehnuteľnosti pri dedičskom konaní

Lacnejšia a rýchlejšia alternatíva znaleckého posudku je trhový odhad ceny nehnuteľnosti, ktorý notár akceptuje pre účely dedičského konania.

predaj nehnutelnosti 7

Pomoc pri stanovení predajnej ceny

Stanoviť správnu predajnú cenu nehnuteľnosti je veľmi dôležité. Ak si s tým neviete dať rady, pomôže vámzorientovať sa v aktuálnych hodnotách nehnuteľností.

predaj nehnutelnosti 7

Overenie ceny nehnuteľnosti pred kúpou

Chystáte sa kupovať nehnuteľnosť? Overte si adekvátnosť ceny pri vyhliadnutých ponukách a využite naše odborné skúseností a znalostí realitného trhu 

odhad ceny nehnutelnosti - Odhad Ceny Nehnutelnosti - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 1

Získajte odhad trhovej ceny nehnuteľnosti

Vyplňte nám prosím potrebné údaje a my Vám spracujeme odhad ceny Vašej nehnuteľnosti pred predajom.

Nové pole

Referencie klientov s predajom nehnuteľnosti

Výborná realitná kancelária na profesionálnej úrovni. Maximálne odbremení predávajúceho. Všetko jasne vysvetlí. Milý, ústretový, profesionálny. Určite ak by som niečo predávala alebo kupovala sa znova obrátim na ich služby. Myslím, že lepšie som ani nemohla trafiť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému túto kanceláriu.
Veronika J.

Veľmi pozitívne hodnotím realitnú kanceáriu za prehľad v problematike realít, ochote pomôcť a poradit, pripravenosť na moje otázky ako aj celkovy prehľad na regionálnej úrovni. Benefitom v uponáhľanej dobe je možnosť spoľahnúť sa na zastupovanie pri všetkých úkonoch, s pravidelným reportovanim všetkých náležitosti.
Andrej S.

Nehnuteľnosť na Slovensku sme predávali, keď sme boli dlhodobo zahraničí. Museli sme sa na Remax úplne spoľahnuť. A sme veľmi radi, že sme tak spravili. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom a dôslednosťou, transparentnou komunikáciou a ochotou ísť nad rámec bežne poskytovaných služieb. Neľutujem ani jedného eura z provízie.
Peter B.