fbpx

Vyberte položku Stránka

Žilina

Realitná kancelária Žilina

Vaša kancelária RE/MAX pre Žilinu a okolie. 

Sme tím odborníkov na reality pôsobiací v Žiline a okolí. Sme súčasťou celoslovensky najrozsiahlejšie siete realitných kancelárií RE/MAX.

Dlhoročné skúsenosti s inovatívnym prístupom.

Sme súčasťou celosvetovo najväčšej siete realitných kancelárií RE / MAX.

Poznáme miestny trh.

O nás

Zverte predaj Vašej nehnuteľnosti do rúk odborníkov.

Predaj nehnuteľnosti je významná životná udalosť v mnohých rodinách a vačšinou je to váš najhodnotnejší majetok. Ak ste sa ho rozhodli predať, nechajte si poradiť od odborníkov, ako váš byt alebo dom nepredať pod cenu.

Sme experti na Žilinský realitný trh.

A poznáme ho veľmi dobre. Vieme aká je aktuálna trhová hodnota vášho bytu či domu. Poznáme očakávania kupujúcich, no aj zlozvyky predávajúcich. Odhalíme vám skryté príležitosti pre zvýšenie ceny.

Výsledky hovoria za nás.

Pozrite si aké nehnuteľnosti máme aktuálne v ponuke.

Naše služby

Čo pre vás môžme spraviť?

Často sa stretávame so situáciami, ktoré ak nezvládnete správne, môže vás to stáť viac ako ste mysleli. Obráťte sa na profesionálov a profitujte z našich skusenotí. Ak už predávate, ujistite sa, že za tú najvyššiu možnú trhovú cenu.

Odhad ceny pred predajom ZADARMO

Neviete, akú má Vaša nehnuteľnosť trhovú hodnotu? To je v poriadku, od toho sme tu my.

Právná istota

Všetku zmluvnú dokumentáciu zabezpečuje overený advokát. Máte teda takmer absolútnu istotu bezpromlémového priebehu.

Kompletný servis od A do Z

Predajte Vašu nehnuteľnosť rýchlo a bez starostí.

Náš tým

Kto sme?

Sme experti na Žilinský realitný trh s rezidenčnými nehnuteľnosťami a poznáme ho veľmi dobre. Vieme aká je aktuálna trhová hodnota vášho bytu či domu. Poznáme očakávania kupujúcich, no aj zlozvyky predávajúcich. Odhalíme Vám skryté príležitosti pre zvýšenie ceny.

Referencie

Povedali o nás

“Vysoko vyzdvihujem profesinálny prístup, výbornú orientáciu vo svojom odbore, poradenstvo, termíny a dohody vždy platili, /čo nie je bežné / . V neposlednej miere ma veľmi potešil v dnešnej pretechnizovanej dobe empatický a veľmi ľudský prístup. Vidno, že má svoju prácu rád . Prajem do budúcna veľa energie a úspechov.”
“Pána Risku môžem ohodnotiť ako 100% profesionála. Prenajať náš byt zvládol bez akýkoľvek komplikácií za 2 týždne nájomcom, ktorých vybral po ich dôkladnom preverení. Boli sme veľmi spokojní, budeme ho určite ďalej odporúčať všetkým naším známym.”
“Výborný realitný maklér na profesionálnej úrovni. Maximálne odbremení predávajúceho. Všetko jasne vysvetlí. Milý, ústretový, profesionálny. Určite ak by som niečo predávala alebo kupovala sa znova obrátim na jeho služby. Myslím, že lepšie som ani nemohla trafiť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému tohto pána.”
“Rýchle, férové a presné jednanie, na čom sme sa dohodli, to bolo dodržané. V plnej miere doporučujem ostatným zákazníkom.”

RE/MAX Extra

RE/MAX Extra

Kontaktý formulár

Kontaktujte nás

 

Národná 673/5, 010 01, Žilina

 

0905 333 573

 

tomas.riska@re-max.sk