Realitná kancelária Žilina

Vaša realitná kancelária REMAX EXTRA pre Žilinu a okolie

Sme tím odborníkov na reality pôsobiací v Žiline a okolí. Sme súčasťou celoslovensky najrozsiahlejšej siete realitných kancelárií REMAX.
Realitná kancelária Žilina - Realitná kancelária Žilina - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 1

Prečo osloviť našu realitnú kanceláriu v Žiline

predaj nehnutelnosti

Sme experti na Žilinský realitný trh 

Poznáme miestny trh nehnuteľností. Vieme aká je aktuálna trhová hodnota Vášho bytu, domu, či pozemku v Žiline. Poznáme očakávania kupujúcich, no aj zlozvyky predávajúcich. V našej realitnej kancelárií Vám odhalíme skryté príležitosti pre zvýšenie ceny. 

predaj nehnutelnosti 1

Celosvetovo najväčšia sieť realitných kancelárií REMAX

Zverte predaj Vašej nehnuteľnosti do rúk realitných odborníkov. Predaj nehnuteľnosti je významná životná udalosť. Ak ste sa ho rozhodli predať, prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť, nechajte si poradiť od odborníkov, ako Váš byt alebo dom nepredať pod cenu.

predaj nehnutelnosti 3

Viac ako 50 ročné know-how v realitách

Naši realitní makléri majú dlhoročné skúsenosti s profesionálnym prístupom v oblasti realít. Obráťte sa na realitných profesionálov zo Žiliny a profitujte z našich skúseností. Ak už predávate alebo kupujete, uisite sa, že za tú najvýhodnejšiu trhovú cenu.

Chcete predať nehnuteľnosť v Žiline?

Naša realitná kancelária v Žiline sa postará o každý detail. Od nafotenia, cez účinný marketing a prehliadky so záujemcami, až po uzatvorenie zmlúv a dokončenie celej transakcie.

V Žiline dosahujeme 89% úspešnosť predaja

Dlhodobo sa nám darí nájsť kupcu pre 9 z 10 nehnuteľností, ktoré nám klienti zverili do predaja. Môžete si tak byť istí, že predaj Vašej nehnuteľnosti dobre dopadne.
Realitná kancelária Žilina - Realitná kancelária Žilina - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 2
Realitná kancelária Žilina - Realitná kancelária Žilina - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 3

Potrebujete odhad ceny nehnuteľnosti

Hodnota nehnuteľností sa počas posledných rokov na množstve miest v SR zdvojnásobila. Chcete zistiť, o koľko sa zhodnotila práve tá Vaša? Vyplňte nám krátky formulár a my Vám odhad ceny nehnuteľnosti pred predajom vypracujeme zadarmo.

Hľadáte nehnuteľnosť v Žiline a okolí?

Agent kupujúceho je realitný maklér kupujúceho na strane dopytu. Jeho úlohou je nájsť kupujúcemu nehnuteľnosť podľa jeho požiadaviek s dôrazom na ušetrenie času a peňazí.

Realitná kancelária Žilina - Realitná kancelária Žilina - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 4

Chcete sa stať realitným maklérom?

Začiatok podnikania nebol nikdy jednoduchší. Tvoríme dokonalé prostredie pre prácu realitného makléra. Príď na kávu a splň si svoje sny. 

Chcete prenajať nehnuteľnosť v Žiline?

Hľadáte pre svoju nehnuteľnosť nájomcu? Alebo potrebujete poradiť s bezpečným a jednoduchým procesom prenájmu? Naša pobočka v Žiline Vám s tým rada pomôže.
Realitná kancelária Žilina - Realitná kancelária Žilina - reallitná kancelária Trenčín a Žilina 5

Kontaktovať realitnú kanceláriu v Žiline

Sme experti na Žilinský realitný trh s rezidenčnými a komerčnými nehnuteľnosťami a poznáme ho veľmi dobre. Po vyplnení formulára Vás budeme obratom kontaktovať na Váš email.

Nové pole

Referencie klientov našej kancelárie

Výborná realitná kancelária na profesionálnej úrovni. Maximálne odbremení predávajúceho. Všetko jasne vysvetlí. Milý, ústretový, profesionálny. Určite ak by som niečo predávala alebo kupovala sa znova obrátim na ich služby. Myslím, že lepšie som ani nemohla trafiť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému túto kanceláriu.
Veronika J.

Veľmi pozitívne hodnotím realitnú kanceáriu za prehľad v problematike realít, ochote pomôcť a poradit, pripravenosť na moje otázky ako aj celkovy prehľad na regionálnej úrovni. Benefitom v uponáhľanej dobe je možnosť spoľahnúť sa na zastupovanie pri všetkých úkonoch, s pravidelným reportovanim všetkých náležitosti.
Andrej S.

Nehnuteľnosť na Slovensku sme predávali, keď sme boli dlhodobo zahraničí. Museli sme sa na Remax úplne spoľahnuť. A sme veľmi radi, že sme tak spravili. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom a dôslednosťou, transparentnou komunikáciou a ochotou ísť nad rámec bežne poskytovaných služieb. Neľutujem ani jedného eura z provízie.
Peter B.